Auhinnarohke aasta on tõestus Bentayga edust

Auhinnarohke aasta on tõestus Bentayga edust
  • Oma kategoorias ülioluline neljas mudeliseeria on saanud 12 ülemaailmset auhinda
  • Mudel on pälvinud tunnustust erakordse luksuse, uuendusliku tehnoloogia ja vormika disaini eest
  • Nõudluse kasv toob kaasa tootmise suurenemise
  • Bentayga on saadaval kõikidel turgudel

Esimese mudeli valmimisest on möödunud aasta, mille jooksul on Bentayga saanud rohkelt kiitust ja tunnustust kõikjal maailmas.

Bentayga disainiti maailma kiireimaks ja luksuslikemaks linnamaasturiks, mis sai tuntuks oma kõrgel tasemel luksuslikkuse, elegantsi, ajatu disaini, maasturiomaduste ja tipptehnoloogia poolest.

Bentayga müügiedu kommenteerides ütleb Bentley Motorsi juhatuse esimees ja tegevjuht Wolfgang Dürheimer:

„See sõltumatu tunnustus kinnitab, et Bentaygaga – tõelise Bentleyga – paneme paika tänapäeva luksuslikkuse uue verstaposti. Klientide reaktsioon on olnud erakordne. Suurendasime tootmist ja lühendasime pikki ootejärjekordi, valmistades 2016. aastal üle 5500 luksuslinnamaasturi. Tarned algasid kõigil 56 turul, kus me tegutseme, ja meie edasimüüjad on valmist klientide nõudmisi täitma. Kokkuvõtteks võib öelda, et esimese aasta tulemused on tähelepanuväärsed.“

Kindel aasta linnamaastur

Bentaygale sai aastal 2016 tänu tema disainile, sooritusvõimele ja erakordsele luksuslikkusele osaks au ja kiitus kolmel kontinendil.

Suurbritannias andis ajakiri Autocar Bentaygale kui ainulaadsele linnamaasturile auhinna Game Changer. Robb Report UK valis Bentayga aasta linnamaasturiks ning žürii leidis, et tegemist on „tõeliselt murrangulise linnamaasturiga“.

Maailma kõige luksuslikum linnamaastur võeti USAs – Bentley suurimal turul – hästi vastu. Robb Report US valis Bentayga oma iga-aastasel mainekal auhindade jagamisel parimatest parimaks ja meesteajakiri Gear Patrol valis Bentayga 2016. aasta GP100 auhinna võitjaks, kirjeldades seda mudelit kui „linnamaasturite uut verstaposti“.

Edu jätkus Hiinas, kus ajakiri Car and Driver andis Bentaygale žürii eriauhinna. Ka ajaleht Global Times kiitis Bentley esimest linnamaasturit, valides selle mudeli märtsis aasta parimaks kaubamärgitooteks.

Ülemaailmset auhinnasadu täiendavad vastavalt Singapuris ja Lähis-Idas auhindu välja andvatelt organisatsioonidelt saadud tiitlid „Parim linnamaastur“ ja „Parim luksuslinnamaastur“.