Bentley tähistab esimeste Bentaygade üleandmist klientidele

Bentley tähistab esimeste Bentaygade üleandmist klientidele

• Esimesed Bentayga kliendid osalevad eksklusiivsel üleandmisüritusel Inglismaal Crewes asuvas Bentley peakontoris
• Spetsiaalne Bentayga tootmist tutvustav tehase ringkäik
• First Editioni mudelitel on paremad tehnilised omadused koos ainulaadsete salongi- ja väliskujundusdetailidega

Täna annab Bentley Motors eksklusiivsel üritusel ettevõtte Crewes asuvas rahvusvahelises peakontoris esimesed Bentaygad klientidele üle.

Üritus märgib tähtsat verstaposti Bentley ajaloos: alustatakse autotootja neljanda mudeliseeria kliendiautode üleandmist kogu maailmas. Need autod on ehitatud Crewes kõrvuti mudelitega Continental GT, Flying Spur ja Mulsanne.

Iga auto tootmiseks kulub üle 130 tunni. Crewe üritusest osavõtjatele tagatakse privilegeeritud pääs Bentley tehasesse, et demonstreerida Bentayga loomisega seotud oskusi ja kirge, ühtlasi tutvustatakse neile auto disainimisel, konstrueerimisel ja valmistamisel osalenud võtmeisikute tööfilosoofiat.

Müügi, turunduse ja müügijärgse teeninduse eest vastutav juhatuse liige Kevin Rose märkis: „Tegemist on Bentley jaoks ajaloolise päevaga ja see annab suurepäraselt tunnistust kogu tööst, mis on tehtud maailma kiireima ja luksuslikema linnamaasturi Bentayga tootmisel.

Meiega koos üritusest osa võtvad kliendid on jälginud Bentayga teekonda alates Bentley linnamaasturi idee väljakäimisest ning nad said esimestena maailmas kirjutada oma nime First Editioni autode tellimislehele – paljud tegid seda isegi enne valmis mudeli nägemist. Täna on nende usaldus Bentley vastu end ära tasunud, sest neile antakse üle auto, mida on maailma meedias ühehäälselt kiidetud.

Tahaksin spetsiaalselt tänada meie 4000 Crewe töötajat selle eest, et nad on pühendunud Bentayga elluäratamisele. Nende kirg, oskused ja pühendumine on oluline osa sellest, mis teeb Bentleyst nii legendaarse ja ligitõmbava automargi kogu maailmas.”

Bentley Bentaygas on ühendatud võrratu luksus pingevaba soorituse ja igapäevase kasutatavusega. Sõiduk on disainitud, konstrueeritud ja käsitsi valmistatud Crewes. Peagi algavad autode üleandmised klientidele teistes piirkondades üle maailma.