Bentley Mulsanne - võrreldamatu luksus

Bentley Mulsanne - võrreldamatu luksus
  • Bentley tippmudelite valikusse kuuluvad nüüd mudelid Mulsanne, Mulsanne Speed ja Mulsanne Extended Wheelbase.
  • Mulsanne on Bentley oskuslike töövõtete ja automeisterlikkuse sümbol.
  • Elegantsed stiilimuutused annavad Bentley lipulaevale värske moodsa ilme.
  • Uus tipptasemel veermikutehnoloogia tagab maailma kõige rafineeritumad sõiduomadused ja sundimatu mugavuse.
  • Uudsed ja täiustatud pardasüsteemid – tipptasemel funktsioonid koos kaubamärgile omase luksusega.
  • Mulsanne Extended Wheelbase pakub lennuki esimeses klassis reisimise kogemust maanteel.
  • Lennuki stiilis tagaistmed on reisijamugavuse uus mõõdupuu.
  • Uue Mulsanne’i mudelivaliku maailma esmaesitlus toimub 86. Genfi autonäitusel.

Bentley Motors teeb täna teatavaks uue Mulsanne’i – Briti autode luksuse sümboli – täpsed andmed.

Inglismaal Crewe’s väga kogenud meeskonna käsitsi valmistatud Mulsanne on Bentley mudelite lipulaev ja esindab kõike seda, mida Briti autotootja teab maailma kõige võimsamate ja luksuslikumate autode ehitamisest.

Esimest korda kuulub Mulsanne’i mudelivalikusse kolm eripärast mudelit, millel kõigil on oma ainulaadsed võimed ja omadused. Nii Mulsanne’i, Mulsanne Speedi kui ka Mulsanne Extended Wheelbase’i iseloomustavad Bentley võrratu tähelepanu detailidele ja oskuslikemad töövõtted, samuti vastavad need sõidukid klientide individuaalsetele vajadustele.

Näiteks on uue Mulsanne Extended Wheelbase’i loomisel mõeldud tagaistujatele. 250 mm lisandunud jalaruumi tagaistmel, lennuki stiilis ülestõstetavad jalatoed ja tagumine katuseluuk loovad maailma kõige lõõgastavama sõidukeskkonna. Seevastu Mulsanne Speed on kohandatud juhi järgi. Selle võimsus on 537 PS (530 hj / 395 kW) ja pöördemoment 1100 Nm (811 lb ft), mille tulemusena on kiirendus 0–60 miilini tunnis vaid 4,8 sekundit ja tippkiirus 190 mph.

Elegantsed stiilimuutused võimaldavad eristada uut Mulsanne’i tema eelkäijast. Kogu auto (A-piilarist ettepoole jääva) esiosa kujundus on läbinud täieliku uuenduskuuri. Poritiibasid, kapotti, radiaatorikatet, iluvõresid, tulesid – ning eesmisi ja tagumisi põrkeraudu – on uuendatud, tänu millele on auto välimus moodsam ja ühtsem.

Salongist leiavad sõitjad loomulikult maailma kõige kaunimad käsitsi valmistatud puit-, nahk- ja metallehised. Uuel Mulsanne’il on ka uudse kujundusega istmed, uued ukseliistud ja käetoed, ainulaadsed klaasist lülitid ja tööstusharu parim värvivalik, mis koosneb 24 kaunist värvitoonist.

Uuel Mulsanne’il on lai valik uudset tipptasemel tehnoloogiat. Uus puuteekraaniga teabe- ja meelelahutussüsteem on välja töötatud just Mulsanne’i jaoks.

Bentley Motorsi esimees ja tegevjuht Wolfgang Dürheimer märkis: „Mulsanne on Bentley DNA kehastus: eksklusiivne, isikupärane ja võimas. See määrab luksuse olemuse automaailmas ning pakub Bentleyle omast kombinatsiooni luksusest ja sooritusvõimest.
Kolm praegu saadaolevat erinäolist käsitsi valmistatud mudelit tagavad klientidele erakordse kogemuse. Mulsanne, mille elegantsi ja sportlikkust on seni alahinnatud, jääb täiuslikuks luksuslimusiiniks. Mulsanne Speed, mis paistab silma tohutu võimsuse, suurepärase pöördemomendi ja rafineeritusega, kujutab endast luksuse ja sooritusvõime tippteost. Seevastu Mulsanne Extended Wheelbase’ist saab tänu erakordsetele lennuki stiilis istmetele ja tagaistujate soosimisele autode mugavuse uus mõõdupuu.”

Uue Mulsanne’i mudelivaliku maailma esmaesitlus toimus 1.-13. märtsini 2016 Genfi autonäitusel. Esimesed autod antakse klientidele üle suvel.