Bentley esitleb Genfis luksust, sooritusvõimet ja eripärast meisterlikkust

• Uute Mulsanne’i tippmudelite, sealhulgas Mulsanne Extended Wheelbase’i maailma esmaesitlus
• Uus mudel Flying Spur V8 S lisab maailma kõige täiuslikumale sportsedaanile võimsust
• Maailma esimese luksusliku linnamaasturi Bentayga esitlus enne selle üleandmist esimestele klientidele Euroopas
• Tutvuge Bentley uue kollektsiooniga Motorsport Collection Bentley Boutique’is

2016. aasta Genfi autonäitusel esitleb Bentley uusi Mulsanne’i mudeleid, mis on varasemast veelgi luksuslikumad ja parema sooritusvõimega ning pakuvad tagaistujatele enneolematut mugavust.

Crewes käsitsi valmistatud uute mudelite valikusse kuuluvad Mulsanne, sooritusvõimele orienteeritud Mulsanne Speed ja uhiuus üliluksuslik Mulsanne Extended Wheelbase, mida pakutakse uue pikendatud teljevahega ning millel on lennuki stiilis istmed.

Mitmed elegantsed stiilimuudatused annavad Bentley lipulaevale värske moodsa ilme. Uus tipptasemel tehnoloogia tagab maailma kõige rafineeritumad sõiduomadused ja sundimatu mugavuse, samal ajal kui täiustatud salongifunktsioonid suurendavad Bentley automeisterlikkuse sümboli Mulsanne’i luksust.

Bentley Motorsi esimees ja tegevjuht Wolfgang Dürheimer ütles: „Mulsanne on Bentley DNA kehastus: eksklusiivne, isikupärane ja võimas. See määrab luksuse olemuse automaailmas ning pakub vaid Bentleyle omast kombinatsiooni luksusest ja sooritusvõimest.
Kolm eripärast käsitsi valmistatud mudelit on nüüd saadaval.

Mulsanne, mille elegantsi ja sportlikkust on seni alahinnatud, jääb täiuslikuks luksuslimusiiniks. Mulsanne Speed, mis paistab silma tohutu võimsuse, suurepärase pöördemomendi ja rafineeritusega, kujutab endast luksuse ja sooritusvõime tippteost. Seevastu Mulsanne Extended Wheelbase’ist saab tänu erakordsetele lennuki stiilis istmetele ja tagaistujate soosimisele autode mugavuse uus mõõdupuu.”

Flying Spur V8 S – luksuse sportlik pool
Samuti esitleb Bentley oma Flying Spuri mudelivaliku uut olulist täiendust – mudelit Flying Spur V8 S. Praeguse Flying Spur V8 ja mudelivaliku lipulaevaks oleva mudeli W12 vahele asetuv V8 S on orienteeritud sooritusvõimele, pakkudes võimsust 528 PS ning pöördemomenti 680 Nm.

Muljetavaldava sooritusvõimega Flying Spur V8 S-i uus tundlik vedrustus parandab juhitavust ja kontrolli kere üle ning eesmine alumiiniumist topeltõõtsharkvedrustus ja tagumine isetasakaalustav trapetsikujuline hulkhoob-õhkvedrustus koos aktiivse õõtsumisvastase süsteemiga tagavad, et Flying Spuri sõiduomadused on jätkuvalt tipptasemel.

Flying Spur V8 S-i välimust on täiustatud tumedate toonide ja sportlike nüanssidega. Bentleyle omane kärgvõre on standardvarustuses musta värvi ja sellel on eksklusiivne kerevärvi ehis, mis koos lisavarustusse kuuluvate tumedaks toonitud esitulede ja beluugaläikelise tagadifuusoriga annab Flying Spur V8 S-ile jõulise ilme.

Salongikujundus ühtib ideaalselt sportlikuma välimusega. Standardvarustusse kuulub Piano Blacki värvi salong ja kolme kodaraga rool.

Võimsaks tuunitud Bentley kuulus 4,0-liitrine kahe turboga V8 S-i mootor pakub oma V8 sugulase 507 PS-iga (500 hj / 373 kW) võrreldes 21 PS jagu suuremat võimsust – 528 PS (521 hj / 388 kW). Pööretel 1700 p/min on tagatud võimas, 680 Nm (502 lb·ft) pöördemoment. See võimaldab Flying Spur V8 S-il kiirendada 60 miilini tunnis 4,6 sekundiga – see on V8 niigi muljetavaldavast sprindiajast 0,3 sekundit kiirem.

V8 S-i tippkiirus on 190 mph (306 km/h), mille puhul võimsus kantakse teele nelikveo kaudu pöördemomendi jagamisega taha suhtega 40 : 60. Tänu sellele võite olla kindel, et sõiduelamus on kaasahaarav mistahes tee- ja ilmastikuolude korral.

Bentayga – maailma esimene luksuslik linnamaastur
Samuti leiab Genfi autonäitusel Bentley boksist Bentayga – maailma kiireima, võimsaima, luksuslikema ja ekslusiivseima linnamaasturi. Bentayga, milles on ühendatud võrratu luksus, sportlik võimsus, maastikuvõimekus ja igapäevane kasutatavus, pakub tõelist Bentley sõiduelamust.

Frankfurdi autonäitusel mullu septembris suurepärase maailmadebüüdi teinud maailma esimene luksuslik linnamaastur on saanud klientidelt erakordselt suure tähelepanu osaliseks. Esimesed autod antakse klientidele üle märtsi lõpus.

Bentley uus Motorsport Collection
Inspireerituna uuest Continental GT3-st ja selle mõjust maailma mootorispordile on meie Motorsport Collection – mille esmaesitlus leiab aset Genfis – Bentley jaoks esimene.

Tänu nüüdisaegsele disainile, parimatele materjalidele ja kõige oskuslikumatele töövõtetele annab iga osa edasi sportlikku põnevust ja energiat. Nii uue kollektsiooni naiste- ja meesteriiete võidusõidulik stiil ja mugavus kui ka meie seljakottide ja kaelapaelte eripärane disain väljendavad võidusõidust tingitud elevust ja sportlikku pärandit, mis ulatub aastakümnete taha.