Flying Spur

  • Bentley luksuslikus neljaukselises Grand Touring-sedaanis saavad kokku sportsedaan ja luksuslimusiin
  • Esimest korda leiab uuelt Flying Spurilt väljakerkiva Flying B kuju
  • Aktiivse nelikveo ja adaptiivvedrustuse kõrval võeti esimest korda Bentleyl kasutusel nelikroolimine

Nii juhile kui ka reisijatele pakub uus Flying Spur ainulaadset kombinatsiooni limusiini luksusest ja sportsedaani suutlikkusest, ühendades silmatorkava välimuse maailma parima interjöörikvaliteedi ja disainiga ning lisades sinna kasutajate vajaduste tarvis mõeldud ultramoodsat tehnikat.

Uus Flying Spur on disainitud, konstrueeritud ja käsitsi valmistatud Inglismaal, Bentley kodulinnas Crewe’is ning demonstreerib Bentley ainulaadset viisi moodsa tehnika juurutamisel, ühendades moodsa briti käsitöö harmooniliselt uuenduslike võimalustega.

Uus Flying Spur demonstreerib Bentley moodsat reljeefset disainikeelt selle elegantsete, kuid samas jõuliste proportsioonidega, margi uusima põlvkonna maatriks-LED-esituledega – mida nüüd täiendavad kroomitud ehisliistud – ning uudsete, külgedele kaarduvate B-motiiviga tagatuledega. Uued 22-tollised veljed kajastavad vastse Flying Spuri ainulaadset iseloomu ja täiuslikkust.

Firma sajandaks aastapäevaks valminud uudse disainiga Flying B kuju kaunistab esimest korda kaasaegse Flying Spuri ninaosa, tõustes välja kauni moodsa Bentley embleemi alt ning rõhutades mudeli erakordset kvaliteeti.

Esimest korda Bentley ajaloos võetakse kasutusele elektroonilise juhtimisega nelikroolimine, mis koos aktiivse nelikveo ja adaptiivvedrustusega Bentley Dynamic Ride tagab fenomenaalse sõidumugavuse ja juhitavuse.

Uue Flying Spuri südameks on Bentley tuntud 6,0-liitrise topelt-turboülelaadimisega W12 täiustatud versioon, mis kiiremate ja sujuvamate käiguvahetuste saavutamiseks töötab koos topeltsiduriga kaheksakäigulise käigukastiga. Uus TSI-mootor arendab 635 hj võimsust ja 900 Nm pöördemomenti, auto saavutab 100 km/h paigaltstardist 3,8 sekundiga ning evib tippkiirust 333 km/h.

130 mm võrra pikem teljevahe tähendab, et uue Flying Spuri reisijateruum on avar ja luksuslik ning pakub võrratut mugavust ja elegantsi.

Kvaliteetne käsitöö on ühendatud uusima tehnikaga, mis lisab juhile ja reisijatele mugavust ning tugevdab naudingutunnet. Näiteks HD-ekraaniga digitaalne näidikupaneel, ainulaadne pöörduv keskkonsool, kus vahelduvad 12,3-tolline puutetundlik ekraan, kaunid analoognäidikud või digitaaltehnikavaba väärisvineerpaneel, ning kaugjuhtimispuldina toimiv puutetundlik ekraan tagaistujaile aitavad muuta Flying Spuri kõige moodsamaks, uuenduslikumaks ja luksuslikumaks liiklusvahendiks.

Kaasaegse luksuskliendi vajadustest lähtuvalt loodud interjööri saab veel täiendada panoraam-katuseaknaga, mis ulatub üle kogu katuse.

Uus Flying Spur on tellimustele avatud. Autoga saab tutvuda Bentley Tallinna esinduses.

Uue Flying Spuri esitlusel oli Bentley Tallinna esinduses väljas ka Bentley klassikaline mudel S2 1960. aastast. Bentley S2 on luksuslik auto, mis on toodetud Bentley poolt 1959. aastast kuni 1963. aastani. Bentley S2-te toodeti kokku 2308 tükki, nendest 25% on vasakpoolse rooliga. Esinduses eksponeertitud auto esimeseks omanikuks olid üks rikkaim perekond Ameerikas, keemia magnaadid Du Pont.