Lotus annab frantsiisile Lotuse Sõiduakadeemia kogu maailmas

• Nüüd saab veelgi rohkem kliente osa Lotuse autode pakutavast puhtast sõidunaudingust.
• Lotus arendab välja sõidukoolituse volitatud partnerite üleilmse võrgustiku.

Lotuse sõiduakadeemia (Lotus Driving Academy) paneb aluse frantsiisiprogrammi Lotuse sõiduakadeemiate üleilmse võrgustiku loomiseks, et pakkuda selle kaudu fantastilisi koolituspakette autohuvilistele üle kogu maailma. Praegu teenindatakse igal aastal Lotuse Hetheli peakontoris asuvas põhiakadeemias üle 2000 külastaja. Frantsiisiprogrammi eesmärk on suurendada uute rahvusvaheliste keskuste rajamise kaudu 2016. aasta jooksul seda arvu mitu korda.

Group Lotus plc tegevjuht Jean-Marc Gales ütles: „Lotus Driving Academy asutati 1999. aastal ning see pakub mitmesuguseid sõidukoolitusi ja elamuspakette klientidele, kes tunnevad rõõmu Lotuse autode tipptasemel juhitavusest ja puhtast sõidunaudingust. Välja on töötatud sõidukoolituse paketid, mida on aastate jooksul täiustatud, et pidada sammu Lotuse autode arengu ja parema sooritusvõimega, kuid samas on jäädud kindlaks Lotuse põhimõtetele. Mul on hea meel teatada, et tänu sellele uuele frantsiisiprogrammile saavad paljud Lotuse fännid ja autohuvilised üle kogu maailma proovida Lotuse autosid võidusõidurajal ning viia ellu oma sõiduunistuse.”

Lotuse sõiduakadeemia pakub võimalust saada Lotuse volitatud partneriks, omandades eduka ärimudeli ja saades Lotuse sõiduakadeemiate üleilmse võrgustiku liikmeks. See uus algatus viib Lotuse automargi uutele turgudele ja Lotus Hethelist kujuneb Lotuse sõiduakadeemiate üleilmse võrgustiku keskpunkt.

Frantsiisivõtjatele antakse valmispakett, mis sisaldab algkapitali täiskomplekti, ja neist saavad Lotuse vahetud äripartnerid. Lotus valib võimalikke partnereid hoolikalt, et tagada kogu maailmas nõuetekohane kvaliteet ja juhtnööride täpne järgimine. Iga frantsiis läbib range ülevaatuse ning juhendajad, koordinaatorid ja hooldusmehaanikud osalevad põhjalikus koolitusprogrammis, mis võimaldab tagada vastavuse Lotuse rangetele standarditele kõikides piirkondades.

Kui soovite lisateavet Lotuse sõiduakadeemia volitatud partneriks saamise kohta, saatke e-kiri aadressil LDAFranchise@lotuscars.com või võtke ühendust telefoni teel numbril +44 (0)195 360 8401.

Lisateavet Lotuse sõiduakadeemia kohta saate lehelt www.lotusdrivingacademy.com