Täiesti uus Bentley Continental GT Convertible: tippklassi lahtine Grand Tourer

 • Kolmanda põlvkonna mudel esindab kõike, mida Bentley teab maailma parimate Grand Tourerite loomisest
 • GT Convertible’i voolav, elegantne välisdisain on ilus, olgu katus ülal või all, ning sellele annavad oma varjundi jõulised, reljeefsed jooned
 • Parimad käsitsivalmistatud materjalid ja ultramoodne tehnika eksisteerivad harmooniliselt kõrvuti, loomaks isikupärastatud sõitjateruumi
 • Bentley pöörlev ekraan annab klientidele võimaluse digimaailmast pääseda
 • Elegantse kujuga pehme katus avaneb 19 sekundiga ning toob nähtavale peene ja luksusliku, käsitsitööna valminud interjööri
 • Stiilne meelerahu: ainulaadne katus muudab välimuse sportlikumaks ja kahandab mürataset kolme detsibelli võrra
 • Uue GT Convertible’i sisemuses on sama vaikne nagu eelmise põlvkonna kupeemudelis
 • Grand Touring on lahtisena kasutatav aasta ringi tänu moodsatele luksuslikele mugavusseadmetele
 • Jõuline ja tundlik sõiduelamus tänu 635-hobujõulisele W12-mootorile, kaheksakäigulisele topeltsiduriga käigukastile ja uusimale veermikutehnikale
 • Lahtine kere on nüüd 20 protsenti kergem, kuid viis protsenti jäigem
 • Kiirendus 0-100 km/h kestab 3,8 sekundit, tippkiirus on 333 km/h

Bentley esitleb täiesti uut mudelit Continental GT Convertible. Disainitud, konstrueeritud ja käsitööna valmistatud Suurbritannias ning esindades kõike, mida Bentley teab maailma kõige stiilsemate ja elegantsemate Grand Tourerite loomisest – GT on kogu margi olemuse tuum.

Elegantne ja reljeefne välimus harmoneerub täiuslikult peene, käsitööna valminud interjööriga, kus on esindatud nii kõrgeima kvaliteediga nahk kui ka jätkusuutlikest allikatest pärit väärisvineer.

Pehme katus avaneb või sulgub kõigest 19 sekundiga, auto võib seejuures liikuda kiirusega kuni 50 km/h. Nii muutub Continental GT Convertible luksuslikust kupeest lahtiseks Grand Toureriks kõigest nupuvajutusega. Pehme katus on saadaval seitsmes värvitoonis.

Uue konstruktsiooniga kaelasoojendi (mis on nii soojem kui ka vaiksem kui eelmise põlvkonna mudelil) on täielikult peidus soojendusega komfortistmetes, optimeerides nii tõhusust kui ka õhuvoolu elektriliselt seadistatavate peatugede ümber. Uue kaelasoojendi disaini ilmestab kroomitud liist õhuava keskel, mis ulatub selle ühest servast teiseni ja meenutab Bentley klassikaliste tuulutusavade kuulsat disaini. Koos soojendusega rooli, soojendusega istmete ja uute soojendusega käetugedega tagavad need rafineeritud mugavusseadmed luksusliku sõiduelamuse mistahes keskkonnas.

Täiesti uus Continental GT Convertible tugevdab lahtises autos sõitmisega kaasnevaid aistinguid oma meeliülendava suutlikkusega. Bentley võimas 6,0-liitrine W12-mootor töötab paaris topeltsiduriga kaheksakäigulise käigukastiga.

Uues jõuallikas on kasutusel moodsaim juhttarkvara ning see arendab 635 hj võimsust ja 900 Nm pöördemomenti, kiirendab paigalt kiiruseni 100 km/h 3,8 sekundiga ning tagab tippkiiruseks 333 km/h.

Uus Continental GT Convertible demonstreerib ka evolutsiooni Bentleyle ainuomases viisis uudse tehnika juurutamisel. Uuenduste hulka kuuluvad näiteks juhile mõeldud ultramoodne täisdigitaalne näidikuplokk ja Bentley pöörlev ekraan. Viimasel on muljetavaldav puutetundlik ekraan suurusega 12,3-tolline, mis paikneb kolmetahulises pöörlevas moodulis. Vastavalt kliendi soovile võib nähtaval olla väärisvineerist paneel, puutekraan või kolm elegantset alaloognäidikut – nii saab vajadusel vabaneda digitaalmaailma embusest.

Elegantne, läbimõeldud ja rafineeritud – täiesti uus Continental GT Convertible on lahtiste Grand Tourerite absoluutne tipp.