Täiesti uus Flying Spur: suur luksuslik reisisedaan

  • Täiesti uues Flying Spuris saavad kokku sportsedaan ja luksuslimusiin
  • Suur luksuslik reisisedaan on uus etalon kaasaegse käsitöö alal
  • Rafineeritud kolmemõõtmelise rombimustriga nahkpolster, mille töötasid välja Bentley käsitöömeistrid Inglismaal Crewe’is

Aastal, mil Bentley Motors tähistab oma asutamise 100. aastapäeva, tõotab erakordsete Grand Touring-autode loomisega kuulsaks saanud Briti autotootja kehtestada uued arusaamad luksuse ja sõidunaudingu vallas, tuues avalikkuse ette uue Flying Spuri.

Bentley täiesti uus Flying Spur on korraga nii sportsedaan kui ka luksuslimusiin ning seda seob eelmise mudeliga ainult ühine nimi. Nii juhile kui ka reisijaile pakutav sõidukogemus pole aga millegi seninähtuga võrreldav. Sarnaselt Continental GT-le loodi ka uus Flying Spur täiesti puhtale lehele ning nihutab edasi nii tehnika kui ka teostuskvaliteedi piire, pakkudes segmenti määratlevat taset nii suutlikkuse kui ka elegantsi osas. Selle kinnituseks on näiteks rafineeritud reisijateruum, kus esimest korda autotööstuse ajaloos saab näha kolmemõõtmelise tekstuuriga nahkpolstrit. Uus materjal, mille arendasid välja Inglismaal Crewe’is töötavad käsitöömeistrid, on aga vaid üks paljudest ultramoodsatest lahendustest ja tehnikaseadmetest, mille Bentley kolmanda põlvkonna reisisedaani juures kasutusele võtab.

Lühidalt öeldes on maailma juhtiv luksusautofirma seadnud sihiks luua maailma parim Grand Touring-sedaan. Bentley kliendid ja huvilised saavad edasise värske info saamiseks külastada veebilehte www.NewFlyingSpur.com ning end seal registreerida.