Uus ŠKODA Superb Sportline kõigile uudistamiseks Tartu Motoshowl väljas

 Taas on aeg sisestada navigatsiooniseadmesse Tartu Näitused messikeskus ning võtta suund Motoshowle – viimastel aastatel ainsale Eestis toimuvale automessile, kus leiavad aset uudismudelite esmaesitlused ning kuhu koondub Eesti hobi- ja võistlusautode paremik. Motoshow on pika ajalooga sündmus, avades külastajatele väravad juba 21-st korda.

Tartus 23.-25. septembril toimuval automessil Motoshow 2016 ootab Tartu messikeskuses ŠKODA väljapanekut külastama ŠKODA Tartu esindus Aasta Auto AS.

Automessil Motoshow 2016 on esimest korda Eestis väljas uus ŠKODA Superb Sportline disainipaketiga.

Sportline on Ambition-varustusastmel baseeruv disainipakett, mis sisaldab lisaks Ambitioni standardvarustusele näiteks sportvedrustust, kaheastmelist stabiilsuskontrolli ESC, eridisainiga tumedaks toonitud udutulesid ees, kere värvi esispoilerit, läikivmusta iluvõret, külgakende liiste, küljeliiste ja küljepeeglite korpuseid ning tumehalle 18“ valuvelgi. Varustuse hulka kuuluvad ka sportistmed (juhiiste elektriliselt seadistatav), Alcantara nahast istmekatted ja 3-kodaraga sportrool. See on tõeline pärl sportlikkust ja disaini hindavale autosõbrale.

Aasta Auto väljapanek asub väliterritooriumil asetseval proovisõidualal. Kõigil huvilistel on võimalik testida kogu ŠKODA mudelivalikut, seejuures uut ŠKODA Superbi ja Superb Combit, Fabiat, Octavia Scout ja Octvaia hübriid CNG gaasiautot.

Rallihuvilistel on võimalus näha Motoshowl ralli “köögipoolt”, sest messiterritooriumil asub Tartu Rally võistluskeskus, kus saab vahetult jälgida meeskondade ettevalmistusi eelseisvateks kiiruskatseteks.

Põnevat vaatamist on messil veel ja veel. Tule ja veendu selles ise!

Tartu Näitused Messikeskus asub aadressil Kreutzwaldi 60, Tartu.
Motoshow on avatud:
Reedel 23. septembril 11.00-18.00
Laupäeval 24. septembril 10.00-18.00
Pühapäeval 25. septembril 10.00-16.00

Kohtumiseni juba sel nädalavahetusel Tartus Motoshowl!