Lamborghini tutvustas Genfi autonäitusel mudeli Huracáni eriversiooni Huracán LP 610-4 Avio

Lamborghini tutvustas Genfi autonäitusel mudeli Huracáni eriversiooni Huracán LP 610-4 Avio

Sant’Agata Bolognese / Genf, 2. märts 2016 – Tänavusel Genfi autonäitusel astub koos mudeliga Lamborghini Centenario avalikkuse ette ka Lamborghini Huracán LP 610-4 Avio. Ainult 250 mudeliga eriväljaande nimi, värvid ja materjalid avaldavad austust lennunduse ja aeronautika maailmale.

Lamborghini on algusest peale ammutanud inspiratsiooni võimsatest hävituslennukitest, millelt on laenatud sõidukite tehnoloogilised, aerodünaamilised, ergonoomilised ja stilistilised lahendused.

Uue Huracán Avio standardkonfiguratsioon hõlmab palju tipptasemel tehnilisi lahendusi, nagu tõstesüsteem, püsikiirushoidik ja GPS*, kuid Avio tõeline ainulaadsus peitub selle välisilme ja sisekujunduse detailides. Valged või hallid detailid moodustavad kerevärviga kontrasti ja tõstavad esile välisdetailid, nagu küljekarpide ülaosad, küljepeeglid ja esispoileri äär. Piki katust kuni kapoti esiservani jookseb valge või hall topelttriip.

Avia eriversiooni tõstab veelgi rohkem esile uste paneelidel olev logo L63, kus L tähistab Lamborghinit ja number 63 ettevõtte rajamise aastat.

Huracán Avio on saadaval viies uues värvitoonis, mis on loodud spetsiaalselt selle mudeli jaoks: standardvärv Grigio Falco koos pärlmutterläikega ning neli valikulist mattvärvi: Blu Grifo, Grigio Nibbio, Grigio Vulcano ja Verde Turbine.

Sisemuses vaheldub must nahk spetsiaalse Alcantaraga, mis on samuti musta värvi, kuid millel on laseriga graveeritud kuusnurkne motiiv, mis on mudeliga Avio saadaval esimest korda.

Avio on varustatud kõigi tehniliste näitajatega, tänu millele on Huracán niivõrd edukas: ülelaadeta 610 hj 5,2-liitrine V10-mootor, topeltsiduriga 7-käiguline käigukast, alumiiniumist ja süsinikkiust hübriidšassii, võimsuse ja kaalu suhe ainult 2,33 kg hobujõu kohta ning suurepärane võimsus: 0–100 km/h vaid 3,2 sekundit ja tippkiirus üle 325 km/h.

Avio jõuab edasimüüjate näitusesaalidesse plaanipäraselt 2016. aasta suvel.