Porsche on Juu Jääb muusikafestivali ametlik autopartner

Muhu Tulevikumuusika Festival "Juu Jääb" tähistab tänavu oma 20-ndat juubelit.

Festivali põhiprogramm on sel aastal kolinud oma uude koju Muhu Muusikatallu, kus iidsete puude, kiviaedade ja rookatuste sünergias astuvad üles tipptasemel jazzi, elektroonilise- ja maailmamuusika artistid. Läbi aastate on Juu Jääb pakkunud oma publikule midagi uut ja põnevat, rikastades inimeste kuuldesensoreid ka juba kõrgelt tunnustatud muusikalise assortiiga. Festival Juu Jääb on oma publiku nägu – nooruslik, kuid elutark, seiklusjanuline, ent rahu armastav.

Juu Jääb pakub võimalust muusika saatel õõtsuda, tunda rõõmu muusikast ja loodusest, veeta aega uute ja vanade sõpradega, kaasa laulda ja tantsida. Kogu see melu parimate veinide ja söökide saatel. 20. juubelifestivali üks peaesinejatest on maailmakuulus jazzmuusika taaselustaja ja legendaarne raadio BBC6 Music saatejuht Gilles Peterson Londonist, kes astub Muhu Muusikatalus üles neljapäeval, 30. juunil.

Uut plaati ja vanu lemmikuid esitab juujääblaste hea sõber Ola Onabule (reede, 1. juuli) ning naiselikku võimu ja energiat toob muusikatallu jazzilegendi Dee Dee Bridgewateri tütar China Moses (laupäev, 2. juuli). Lisaks astuvad lavalaudadele veel Omar Massa (ARG), Jukka Eskola Soul Trio (FIN), Sirin Soysal Band (TUR), Michel Lethiec (FRA) & Meccore String Quartet (PL), Vera Kondratjeva (RUS), Kristjan Blak (FO), Laura (EST), Eesti jazzi legendid ning üllatusesinejad!

Eesti Filharmoonia Kammerkoor koos solistidega annab festivali raames oma 35. tegutsemisaasta juubelikontserdi Muhu Katariina kirikus laupäeval, 2. juulil.

Kohtumiseni Juu Jääbil!

www.juujaab.ee

www.padaste.ee