Robb Report UK nimetas Bentley Bentayga aasta maasturiks

Robb Report UK nimetas Bentley Bentayga aasta maasturiks

● Bentayga nopib autoajakirjadelt arvukalt auhindu.
● Žürii arvates on Bentayga tõeliselt murranguline maastur.
● Crewe’s kujundatud, projekteeritud ja käsitsi kokku pandud Bentayga tagab igasugustes oludes Bentleyle omase sõiduelamuse.

Autoasjatundjatest koosnev žürii, kelle ülesanne oli valida välja selle tiitli vääriline auto, tõstis hindamise tulemusena esikohale Bentley Bentayga, mis on „tõeliselt murranguline“.

Robb Report UK-s töötav Automotive’i toimetaja Erin Baker kommenteeris: „Bentayga on pannud aluse täiesti uuele turusegmendile, milleks on tippklassi luksusmaasturid. See ületab mäekõrguselt teisi luksusmaastureid igas suhtes. Kus mujal maailmas võiks kohata sellisel tasemel meisterlikkust kui Crewe’ töökodades?“

Uhiuue W12 jõuallikaga Bentayga on maailma kõige kiirem, võimsam, luksuslikum ja ainulaadsem maastur. See tagab Bentleyle omase sõiduelamuse ning demonstreerib uuenduslikke tehnoloogilisi lahendusi.

Bentayga väljatöötamise tegevuskava oli mahukaim, mida Bentley ajaloo vältel nähtud. Selle tulemusena loodi täiesti uus luksusmaasturite segment. Bentayga, mille järele on olnud suur nõudlus alates päevast, mil teatati selle uhiuue mudeli turuletulekust, on toonud autotootjale juurde uusi kliente kõikjal maailmas.
Müügi, turunduse ja järelturunduse eest vastutav Bentley juhatuse liige Kevin Rose lisas: „Bentayga on maasturite Bentley. See annab maasturite sektoris luksusele täiesti uue tähenduse ning pakub igasugustes oludes Bentleyle omast sõidukogemust tänu ülima hoolikusega viimistletud detailidele, suutlikkusele sõita kus iganes ja kõrgtehnoloogilistele lahendustele.“