Top Gear valis Mulsanne Extended Wheelbase’i parimaks autoks, milles end sõidutada lasta

Top Gear valis Mulsanne Extended Wheelbase’i parimaks autoks, milles end sõidutada lasta

• Mulsanne Extended Wheelbase võitis ajakirja Top Gear auhinna
• 250 mm pikem teljevahe pakub tagaistmetel sõitjatele rohkelt jalaruumi
• Luksuslikud istmed tagavad maanteel sellise sõidukogemuse, mida võib võrrelda esimeses klassis lendamisega

Top Gear valis Bentley Mulsanne Extended Wheelbase’i parimaks autoks, milles end sõidutada lasta.

Ajakirja eriväljaandes Best Cars in the World jättis Mulsanne’i tippmudel selja taha kõik teised limusiinid, mis kandideerisid tagaistmel sõitja parima kogemuse auhinnale.

Bentley Mulsanne Extended Wheelbase on loodud klientidele, kes eelistavad end sõidutada lasta, pakkudes esimese klassi lennu sarnast sõiduelamust. Sellele mudelile on luksuslikkuse eest juba rohkelt kiitust jagatud.

250 mm pikem teljevahe on rakendatud täielikult tagaistmetel sõitjate mugavuse teenistusse. Jalgade lisaruumi parimaks ärakasutamiseks on Bentley mõlema tagaistme alumisse ossa integreeritud lennukiistmete stiilis elektrooniline jalatugi. Jalatoed pikenevad ettepoole ja neid saab ka üles tõsta, võimaldades tagaistmetel sõitjatel valida püstise, kergelt või tugevalt kallutatud asendi vahel.

Mulsanne Extended Wheelbase’i tagaistmete vahel asub kauni viimistlusega konsool. Ilus ja funktsionaalne konsool on valmistatud kõige peenemast käsitsi töödeldud puidust, metallist, klaasist ja nahast ning sisaldab selliseid praktilisi abivahendeid nagu USB-pesad, pliiatsihoidjad, joogitopsihoidjad ja klaasiga kaetud panipaik.

Neile sõitjatele, kes soovivad teel olles tööd teha, pakutakse mõlema tagaistme juurde kuuluvaid lahtikäivaid klapplaudu. Privaatsuse tagavad standardvarustusse kuuluvad elektrilised rulood, mis võivad olenevalt soovist olla mustad või šampanjavärvi.

Tagaistmetel sõitmise muudab veelgi mugavamaks tervet salongi tagaosa kattev suur katuseluuk. Klaasist katuseluuki, millel on ka Alcantara materjalist ruloo, saavad avada ja sulgeda nii juht kui ka kaassõitjad. Loomulik valgus voolab Mulsanne’i kauni viimistlusega salongi ning võimendab Extended Wheelbase’i poolt tagaistmel sõitjatele pakutavat luksust ja mugavust veelgi.